Küsimused/Vastused
Selles osas Te saate näha vastuseid sageli esitatud küsimustele. Kui Te ei leidnud vastust oma küsimusele palun kontakteeruge meid!
 
1.1. Küsimus: Milline tehniline seisund on kasutatud tõstukil?
 
1.2. Vastus: Müüme ainult meie spetsialistide poolt valitud tõstukeid. Lisaks sellele, tõstukeid täielikult testitakse ja hooldatakse enne müüki. Kõrvaldame kõik eksplutatsioonis tekkinud defektid, vajadusel taastame tõstukid kuni nad vastavad tehase kontrolli - ja eelkõige ohutus nõuetele (Tehase kinnitatud amordisatsiooni piiridele). Vajaduse korral taastame ka tõstuki kaubandusliku välimuse. Juhul, kui peaks tekkima müügi järgseid tehnilisi tõrkeid, likviteerivad spetsialistid ilmnenud rikked nii kiiresti kui see on tehniliselt võimalik. Järelikult kasutatud tõstuki tehniline seisund on praktiliselt sama nagu uuel.

 

2.1. Küsimus: Kas müügis olevatel kasutatud tõstukitel on ka garantii?
 
2.2. Vastus: Kindlasti, kuigi garantiiperiood sõltub konkreetselt tõstukist ja pakkumisest. Tavaliselt kasutatud tõstukil on garantiiperiood kuni 3 kuud, eeldusega et meie tehnilised spetsialistid teostavad korrapärast hooldust vastavalt graafikule.
 
 
3.1. Küsimus: Kui ostetud tõstukil tekkib mõni tehniline rike, siis mis toimub edasi?
 
3.2. Vastus: Tavaliselt meie mehaanik jõuavad kohale 3 tunni jooksul, et tõstuk üle vaadata. Kui on vaja tellida varuosi, siis tõstuki remondiks läheb kuni 3 päeva. Juhul kui defekte ei saa kõrvaldada kliendi juures, transpordime vastavalt kokkuleppele tõstuki töökotta ja võimalusel organiseerime remondi ajaks analoogse tõstuki. Sellest olenematta kas tõstukil on garantii periood möödas.
 
 
4.1. Küsimus: Kas hooldate ainult Teilt ostetud tõstukeid?
 
4.2. Vastus: Ei
 
 
5.1. Küsimus: Kuidas toimub vajadusel tõstukite transport?
 

5.2. Vastus: Tänu meie partneritele välismaalt ja Eestist korraldame kiire ja kvaliteetse trantspordi. Kuna enamjaolt on vaja tõstukeid trantspordiks kohandada, siis tegelevad sellega meie spetsialistid. See säästab oluliselt kliendi aega ja vaeva.

Copyright © 2006 Alimper. All rights reserved. Exclusive DESIGN

VARUOSADE PÄRING

AKU PÄRING

KAMPAANIA